נגישות
 
פעילויות המרכז

פלסטיקה ואסתטיקה וגינלית

פלסטיקה ואסתטיקה וגינלית הינם תחומים זוכים בשנים האחרונות לפופולריות רבה כאשר המטרה הינה לתקן עיוותים אנטומים ואסתטיים במבנה הפות והנרתיק. הניתוחים המוצעים הינם עיצוב שפתי הפות, הצרת הנרתיק, שחזור קרום הבתולין ועוד

מהם הסיבות לבעיות בפלסטיקה של הנרתיק?

הסיבות לפגמים אסתטיים במבנה שפתי הפות יכולות להיות מולדות או נרכשות (למשל, בזמן ההתפתחות המינית, לאחר מספר רב של לידות ובעיקר לידות מכשירניות, שינויים מבניים הנגרמים עם הגיל, זיהומים ונפיחות יתר בפות). 

להקטנת הסיכוי לסיבוכים וסיכונים, חשוב להקפיד על בחירת מנתח בעל ניסיון ומיומנות רבה, המבצע את הפרוצדורה באופן שוטף. במרכז הרפואי דניאלי, ניתוחי הפלסטיקה הוגינלית מבוצעים על ידי ד"ר אריה ישעיה בעל מומחיות וניסיון רב בניתוחים מסוג זה.

למי מתאים ניתוח פלסטי וגינלי?

הטיפולים הללו מתאימים לכל אישה שחשה פגיעה באיכות החיים, פגיעה בדימוי הגופני או בחיי המין, כתוצאה ממראה שפתי פות. למשל, אישה עם שפתי פות גדולות או לא סימטריות עלולה לחוש חוסר נוחות להסתובב עם מכנסיים צמודים או לרכב על האופניים.

כמו כן, היא עלולה לחוש פגיעה בהנאה בעת קיום יחסי מין, כתוצאה מחיכוך בין איברי המין. לעיתים נשים עם שפתיים מוגדלות סובלות גם מגירויים ופריחה באזור. 

ניתוחי פלסטיקה ואסתטיקה לאיבר המין הנשי:

הצרת הנרתיק 

מתאים לנשים מבוגרות או לנשים צעירות יותר שעברו מספר לידות ובעיקר לידות טראומטיות ומכשירניות. 

הניתוח מתבצע בהרדמה כללית, למשך כחצי שעה. במהלכו: מקטין המנתח את קוטר הנרתיק ואת אורך השרירים המקיפים אותו ומחזק אותם. שחרור מבית החולים נעשה לרוב באותו היום. משך ההחלמה: 3-4 ימים.

עיצוב הפות 

הקטנת השפתיים הקטנות .

מתאים לנשים שסובלות מחוסר סימטריה של השפתיים, צניחת שפתיים, עיוותים שנוצרו עם הזמן, למשל לאחר לידות.

כמו כן ניתן לתקן עיוותים שנוצרו בעקבות לידות טראומטיות (כמו לידת עכוז או ואקום) או במקרה של איחוי לא סימטרי של הפות, כתוצאה מקרע של הפות בלידה. 

הניתוח נעשה בהרדמה מקומית, למשך כ 45 דקות,  במהלכו מקצר הרופא את השפתיים הקטנות תוך הקפדה על מבנה סימטרי ומבלי לפגוע במראה הטבעי.

שחזור קרום הבתולין:

מתאים לנשים שעקב סיבות חברתיות-דתיות-תרבותיות, חשוב להן לבצע ניתוח איחוי קרום הבתולין לפני הנישואין. כמו כן, הניתוח מתאים לנשים בקבוצה זו, שנולדו ללא קרום בתולין. 

ההליך מתבצע בהרדמה מקומית, במשך כ- 20 דקות וללא צורך באשפוז. במהלך הפרוצדורה תופר הרופא מחדש את קרום הבתולין באמצעות חוטים עדינים ודקים. הקרום מבותק עם קיום יחסי המין. החוטים נמסים עם הזמן. 

ניתוחים אסתטיים וגינליים מספקים תוצאה מיידית ומשפרים את איכות החיים וההנאה מיחסי מין. כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה, חשוב שניתוחים אלו ייעשו על ידי רופא מיומן, בעל ניסיון רב בתחום ובעל שם ואמינות גבוהים.

ליעוץ, הסברים וקביעת תור ניתן להתקשר ל - 050-4682752 או להשאיר פרטים למטה

דיסקרטיות ושמירת פרטיות מובטחת


ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים
בנושא: פלסטיקה ואסתטיקה וגינלית
אנא מלאו פרטים וניצור קשר בהקדם האפשרי
{{ errText }}
פנייתך התקבלה ותטופל בהקדם!

מאמרים נוספים ופעילויות שיכולות לעניין אותך

DNA עוברי ניפטי NIFTY
ניפטי NIFTY היא בדיקת דם פשוטה הנלקחת מדם האם, שמגלה תסמונות...
סקר גנטי מורחב
בדיקות גנטיות ובינהם בדיקת סקר גנטי מורחב הינן חלק מרכזי בתה...
כירורגיה
הכירורגיה היא תחום ברפואה העוסק באבחון וריפוי בעיות בריאות, ...
מהי סקירת מערכות? מאת ד"ר דורון רוזן
בשנים האחרונות התפתחה הטכניקה של סקירת אברי העובר על מנת לזה...
רפואה סינית
רפואה סינית הינה שיטת טיפול ודרך חיים, המבוססת על פילוסופיה ...
בדיקת פנורמה NIPT - PANORAMA
בדיקת דם פשוטה לזיהוי תסמונות נפוצות בעובר העושה שימוש בטכנו...